ראשי אודות תחומי עיסוק עדכוני פסיקה יצירת קשר
בתקשורת
חזרה

זה לא נגמר עד שזה נגמר! וזה נגמר טוב. הכי טוב שאפשר.

עם נתוני פתיחה חלשים מאד, אבל עם הרבה מוטיבציה ותכנון אסטרטגי נכון, הצלחנו לגרום לביטוח הלאומי לשלם למעלה ממיליון ₪ בדרך של תשלומים חד פעמיים וקצבאות חודשיות.
 
מעשה שהיה כך היה.
מוטי, גנן בן 50 ממושב במרכז הארץ עבר תאונה בעת עבודתו כאשר במהלך גיזום של שיח גבוהה ובעודו עומד על סולם, הרגיש לפתע כאב חד בגבו. מוטי ניסה להתעשת אך למרבה הצער ובמהלך ניסיון לרדת מהסולם, איבד את שווי המשקל נפל ונפגע בגבו.
 
לאחר התאונה עבר מוטי טיפול רפואי ממושך שכלל 3 ניתוחים בגב וכעת הוא מחכה לניתוח הרביעי לקיבוע מספר חוליות בעמוד השדרה. פגיעתו של מוטי כוללת מגבלות בתנועה, כאבים תמידיים בעוצמות שונות, פגיעה אורולוגית וכן מצב נפשי לא פשוט לאור הפגיעה במצב הבריאותי והתפקודי – על כל המשתמע מכך.
 
אל משרדנו מוטי הגיע מספר ימים לפני שחולף לו המועד להגשת ערעור (בדרך של תביעה לביה"ד האזורי לעבודה). ממש בדקה ה90!
ובשביל מה לערער אתם שואלים ? ובכן, כאשר קראנו את מסמכי הביטוח הלאומי התברר לנו כי למרות מצבו הרפואי והתפקודי הקשה של מוטי והפגיעה הקשה בממנה סבל בגב (פגיעה שהצריכה לבדה עד היום 3 ניתוחים) קבעו רופאי הביטוח הלאומי כי למוטי נותרה נכות אורתופדית בשיעור של 10% בלבד. בנוסף קבעה ועדה של ביטוח הלאומי כי אין מקום בעניינו של מוטי להפעיל את תקנה 15 {תקנה שבאפשרותה ניתן להעלות במחצית (50%) את שיעור הנכות הרפואית וזאת במקרה בו הפגיעה משפיעה על כושר עבודתו/השתכרותו של המבוטח}.
 
עורך הדין שייצג את מוטי בהליכים עד אותה עת סבר כי אין מקום להמשיך בהליכים נוספים מול הביטוח הלאומי והודיע למוטי כי הוא מפסיק לייצג אותו.
 
אנחנו חשבנו אחרת לגמרי. מיד לאחר שמוטי הגיע אלינו קראנו את כל החומר הרפואי ותשאלנו ארוכות את מוטי בכדי להבין מהן כל המגבלות מהן הוא סובל, האם חלה החמרה בתפקוד שלו, מה היו מאפייני עבודתו טרם נפגע, כיצד הורכב שכרו החודשי, מתי החלו הבעיות הרפואיות ועוד.
בד בבד הפנינו את מוטי לבדיקה על ידי מומחים שונים (בתחום האורטופדי, האורולוגי והנפשי) בכדי שיבדקו את מוטי ויעריכו את עוצמת הפגיעות מהן הוא סובל – כל מומחה עפ"י תחום עיסוקו.
לאחר שהתקבלו במשרדנו חוות דעת המומחים פעלנו באופן מידי להגשת תביעה לביה"ד לעבודה כאשר בגוף התביעה התמקדנו בטעויות שנפלו בהליכים הקודמים בכלל ובוועדה הרפואית לעררים (שקבעה נכות בשיעור 10% בלבד) בפרט.
 
במסגרת דיון שהתקיים בביה"ד לעבודה קיבל השופט את עמדתנו והורה להחזיר את הדיון לוועדת הערר, תוך הנחיה לוועדה שקול מינוי של מומחים נוספים בתחומי הפגיעה השונים של מוטי.
 
מצוידים בהחלטת בית הדין לעבודה התייצבנו בפני הוועדה הרפואית לעררים והצלחנו לשכנע אותם למנות מומחים בתחום האורולוגי והנפשי שיבדקו את מוטי.
מומחים אלה בדקו את מוטי וקבעו כי נותרו לו נכויות צמיתות בתחומים אלה.
עם קבלת עמדת המומחים שבנו לוועדה של הביטוח הלאומי והדגשנו את כל הבעיות הרפואיות והתפקודיות מהן סובל מוטי.
 
ועדת העררים קיבלה את כל טענותינו והעלתה למוטי את הנכות מ 10% (כפי שהיה טרם הגעתו של מוטי למשרדנו) לנכות משוקללת צמיתה בשיעור כולל של 58%!!! ובנוסף הצלחנו לשכנע את הוועדה להכיר במוטי כ "נכה נזקק" לתקופה המרבית הקבועה בחוק.
פועל יוצא מכך, במקום להסתפק בתשלום חד פעמי של כמה עשרות אלפי ₪, מוטי קיבל ויקבל מהביטוח הלאומי סכומים חד פעמיים (לתקופת העבר) וקצבאות חודשיות בסכום העולה על מיליון ₪ !!!
 
לייעוץ ללא תשלום ולקבלת מידע ופרטים התקשרו אלינו לטל': 076-8845402 אוצרו קשר באמצעות האתר ונחזור אליכם. 
אנחנו כאן בשבילכם!

בתקשורת

תאונות דרכים- מה עלינו לדעת וכיצד לפעול. ראיון של עו"ד עודד שטרנברג עם אביגייל אריאלי

תאונות דרכים- מה עלינו לדעת וכיצד לפעול. ראיון של עו"ד עודד שטרנברג עם אביגייל אריאלי

במקרה בו נפגענו בתאונת דרכים, אנו זכאים להגיש תביעת פיצויים כנגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה את הרכב שפגע בנו, או את חברת הביטוח שביטחה את הרכב בו נסענו בעת התאונה. אלא שגם במקרה בו חלילה התאונה הביאה לפטירת אחת המעורבים, עדיין קיימת עילת תביעה עפ"י הוראות החוק

תביעה שהושגה על אירוע שריפה ללקוח ללא ביטוח מבנה ותכולה

תביעה שהושגה על אירוע שריפה ללקוח ללא ביטוח מבנה ותכולה

לאור גל השריפות שפוקד אותנו, תקציר תיק בו טיפלנו הנוגע לאירוע שריפה ביער סמוך לטבעון ללקוח ללא ביטוח.. לפני 4 שנים פרצה שריפה רחבת היקף ביער הסמוך לכביש 75. השרפה התפשטה מהיער לכיוון ביתו של אחד התושבים בישוב סמוך וגרמה לנזק רב למבנה ולתכולה. לאחר בדיקה התברר כי היער ממנו פרצה האש מצוי בבעלותן של […]

הגדרה קובעת ומקבעת! הגדרות פוליסת הביטוח הן הקובעת האם אנו זכאים או לא לתגמולי ביטוח בגין אירוע כלשהו שנגרם לנו ובהתאם למקצוע בו נרשמנו.

הגדרה קובעת ומקבעת! הגדרות פוליסת הביטוח הן הקובעת האם אנו זכאים או לא לתגמולי ביטוח בגין אירוע כלשהו שנגרם לנו ובהתאם למקצוע בו נרשמנו.

תקציר המקרה מתאר באופן ברור כיצד התעקשותנו על בחינת זכאותה של הלקוחה שלנו לקבלת תגמולי ביטוח בגין אובדן כושר עבודה לפי עיסוקה הספציפי והייחודי בזמן בו קרה מקרה הביטוח הבטיח לה את קבלת התגמולים המגיעים לה.

תאונות קורות גם בבית…    לצערנו לא ברור מה קשה יותר ההתמודדות עם תוצאת התאונה או המאבק עם חברת הביטוח.  כמה משמעותי ומהותי שלא עושים זאת לבד!

תאונות קורות גם בבית… לצערנו לא ברור מה קשה יותר ההתמודדות עם תוצאת התאונה או המאבק עם חברת הביטוח. כמה משמעותי ומהותי שלא עושים זאת לבד!

  תקציר מקרה שטופל במשרדנו- דנה בת 37 הגיעה למשרדנו לאחר שנפלה במדרגות ביציאה מביתה. כתוצאה מהנפילה נפגעה דנה בגב התחתון ונמצא כי היא סובלת מבקעים ב 4 דיסקים בעמוד השדרה מותני. לפני התאונה ובמשך למעלה מ 10 שנים שימשה דנה כמזכירה פעילה ואנרגטית ואם במשרה מלאה. למרבה הצער התאונה והפגיעה הגבית הקשה שינו את […]

תיאום פגישת יעוץ

076-8845402
שלח