ראשי אודות תחומי עיסוק עדכוני פסיקה יצירת קשר
בתקשורת
חזרה

את זה בטוח לא ידעתם..

יואל ודינה, זוג מבוגר מהמרכז, נסעו לבקר את בנם ונכדיהם הגרים בעיר אחרת. לאחר שחנו את רכבם הם חצו את הכביש שלא במעבר חציה.
אז, לפתע, בעת חציית הכביש, פגע בהם אופנוע, בני הזוג נפגעו קשות מהאופנוע, פונו באמבולנס ממקום התאונה, אושפזו בבית החולים לתקופה ממושכת, והחלו בהליך שיקום.

 

בעקבות פגיעתם הקשה פנו בני הזוג למשרדנו לטיפול בתביעות הנזיקין והביטוח הנובעות מנזקי הגוף שנגרמו להם בתאונה.

 

באחד הימים, בעוד בני הזוג מצויים בעיצומו של הליך השיקום, התקשר אלינו יואל כשהוא מבוהל וסיפר כי בעודו שוכב בבית החולים הומצא לידיו כתב תביעה בו הוא נתבע על נזקים שנגרמו לאופנוע שפגע בו!.

.
לאחר שקראנו את התביעה שהוגשה כנגד יואל הסתבר, כי נהג האופנוע סבור כי התאונה נגרמה באשמת בני הזוג, אשר חצו לטענתו את הכביש בצורה רשלנית וגרמו לתאונה.
לטענת הנהג, כתוצאה מהתאונה התרסק גם האופנוע ונגרם לו נזק של מעל 20,000 ₪.
מאחר והאופנוע לא בוטח בביטוח מקיף, הגיש הנהג תביעה כנגד יואל ודינה והוא דורש שהם ישלמו מכיסם את הנזק שנגרם לאופנוע.

 

אז מה עושים במקרה שכזה ?
ובכן: שאלנו את יואל האם הוא ודינה מבוטחים בביטוח דירה.
יואל השיב בחיוב והוסיף כי הוא ורעייתו מקפידים לבטח כל שנה את דירתם.
ומה הקשר, שאל יואל, בין ביטוח דירה לבין תאונת אופנוע שהתרחשה בעיר אחרת ?

 

אז תתפלאו לשמוע כי קיים קשר הדוק בין הדברים. קשר שמבוטחים רבים, אינם מכירים אותו;
פוליסת ביטוח דירה הינה פוליסה סטנדרטית, שתנאיה נקבעו בחוק, והם מחייבם את כל חברות הביטוח.
בפוליסה סטנדרטית זו קיימת אפשרות לרכוש ביטוח אחריות כלפי צד שלישי המקנה כיסוי ביטוחי, לנו המבוטחים, על תביעות שתוגשנה כנגדנו בשל נזקי גוף ורכוש שייגרמו לצדדי ג', שיטענו כי אנחנו אחראיים, בנזיקין, לפצותם. חשוב לציין כי הכיסוי תקף בכל שטח מדינת ישראל (ואף ב שטחי C ).

לכן, הפנינו את בני הזוג לסוכן הביטוח, אשר אף הוא לא הכיר את קיומו של הכיסוי הביטוחי הנ"ל, אולם לאחר ששוחח אתנו ובדק את תנאי הפוליסה, מסר כי הוא שמח ללמוד נושא חדש, הפנה את התביעה לחברת הביטוח, אשר הכירה היטב את הכיסוי ולקחה תחת חסותה את הטיפול בתיק והתחייבה לשלם (במקום בני הזוג) את הנזקים להם טוען נהג האופנוע, במידה ויזכה בתביעתו.
חשוב שתדעו: אחוז ניכר מקרב בתי האב במדינת ישראל מבטח את ביתו או דירתו בביטוח דירה, ומי שרכש את דירתו באמצעות משכנתא אף מחויב על ידי הבנק לרכוש פוליסת ביטוח דירה.

 

מדובר בפוליסה חשובה מאין כמוה , ורצוי מאוד לדעת אילו כיסויים היא כוללת.
כפי שארע במקרה של יואל ודינה פוליסת הדירה חסכה מהם הוצאה כספית כוללת של עשרות אלפי שקלים (שלא לדבר על מה שהפוליסה חסכה מהם: סיכון כספי עצום, כאבי ראש, עוגמת הנפש, בזבוז הזמן והוצאות נוספות הכרוכות בניהול משפט כנתבע)

להתייעצות ללא תשלום פנו אלינו באמצעות האתר או התקשרו אלינו 076-8845402
אנחנו כאן בשבילכם!

בתקשורת

לאחר שאיבד את יכולתו לעבוד במקצועו (כתוצאה מתאונת דרכים) ועמד בקריטריונים הנדרשים, חברת הביטוח עדיין ניסתה להתחמק ולא לשלם את מלוא גובה הפיצוי המגיע בשל אי הכושר לעבוד. לא נתנו לזה לקרות!

לאחר שאיבד את יכולתו לעבוד במקצועו (כתוצאה מתאונת דרכים) ועמד בקריטריונים הנדרשים, חברת הביטוח עדיין ניסתה להתחמק ולא לשלם את מלוא גובה הפיצוי המגיע בשל אי הכושר לעבוד. לא נתנו לזה לקרות!

תקציר מקרה חשוב! יואב בן 54, רווק תושב המרכז, עבד כמפעיל מכונות מדידה מיוחדות במפעל ייצור. באחד מחודשי הקיץ עבר יואב תאונת דרכים קשה בזמן שרכב על אופנוע. כתוצאה מהתאונה סבל יואב בעיקר מפגיעת ראש ואושפז לתקופה של חודשיים וחצי במחלקות שונות בבתי החולים. בהמשך עבר יואב הליך שיקום ממושך בסופו ציינו הרופאים המטפלים כי […]

מידע חשוב על זכאות סיעודית במקרה של אוטיזם בתפקוד גבוהה או נמוך!

מידע חשוב על זכאות סיעודית במקרה של אוטיזם בתפקוד גבוהה או נמוך!

לפי הסטטיסטיקה, אחד מכל מאה ילדים שיוולדו השנה בישראל יסבול מרמה כזו או אחרת של אוטיזים. טיפול בילד אוטיסט שונה ממשפחה למשפחה לאור המצב התפקודי השונה של הילד מבחינה אישית וחברתית. אמנם העזרה שהמוסד לביטוח לאומי, משרד החינוך, משרד הבריאות ואף מס הכנסה מקנים להורים במצבים שכאלו הינה מבורכת, אך לעיתים קרובות היא רחוקה מלכסות […]

תיאום פגישת יעוץ

076-8845402
שלח