ראשי אודות תחומי עיסוק עדכוני פסיקה יצירת קשר

רשלנות רפואית

נזיקין וביטוח רשלנות רפואית תאונות עבודה ואובדן כושר עבודה תביעות ביטוח לאומי תביעות סיעוד תאונות דרכים תאונות ספורט קצין תגמולים חומרים מקצועיים סוכנויות ביטוח

כל אחד מאתנו יזדקק לטיפול רפואי במהלך חייו. ואולם, לעיתים דווקא הטיפול הרפואי גורם לנפגע נזק. במקרים כאלו יש לבדוק את האפשרות להגשת תביעה בגין רשלנות של הרופא או הצוות המטפל. אך חשוב להדגיש כי תביעות אלו אינן פשוטות כלל ועיקר שכן הנפגע, הסובל לרוב מפגיעה קשה – נפשית, גופנית וכלכלית – נאלץ לאסוף ראיות בכדי להוכיח את טענותיו ולהתמודד מול גורמים רבי ידע וכוח, כגון בתי חולים וחברות הביטוח המבטחות אותם.

משרדנו נהנה מיתרון בולט בניהול תביעות בתחום זה לאור הניסיון הרב שצברנו ולאור קשת המומחים הבכירים אשר מעניקים לנו ייעוץ שוטף. לאורך השנים ניהלנו בהצלחה תביעות רבות בתחום זה הנוגעות, בין השאר, לרשלנות בלידה, איחור או אי אבחון של גידולים, מתן תרופות במינון לא נכון, אי מתן הסברים, מעקב רשלני אחר הריון, ניתוחים פלסטיים ועוד.

אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בנושא ולהתייעץ עם אחד מעורכי הדין של משרדנו – וזאת ללא כל תשלום או התחייבות מראש. אנו כאן בשבילכם!

יצירת קשר-

באמצעות האתר

טלפון: 076-8845402

פקס: 076-8845401

מייל: info@osl.co.il

תקצירי מקרה:

רשלנות טיפולית של רופא משפחה חמורה שהביאה למותה של נערה בת 17!

אם רק היו מקשיבים מטפלים ומתייחסים כראוי לתלונותיה, בתיה הייתה ממשיכה בשגרת חייה שהיו מלאים בעשייה עבורה ועבור בני משפחתה.

צור קשר
x

נשמח לענות על כל שאלה

076-8845402
שלח