ראשי אודות תחומי עיסוק עדכוני פסיקה יצירת קשר

תביעות סיעוד

נזיקין וביטוח רשלנות רפואית תאונות עבודה ואובדן כושר עבודה תביעות ביטוח לאומי תביעות סיעוד תאונות דרכים תאונות ספורט קצין תגמולים חומרים מקצועיים סוכנויות ביטוח

למרבה הצער, כאשר המבוטח מגיע למצב סיעודי, המבטחות והביטוח הלאומי אינם ממהרים לשלם תגמולים או לאפשר את ההטבות ואת העזרה המגיעה לנו.

אין ספק כי בכדי למצות את הזכויות בתחום זה, נדרש לא רק כוח נפשי, אלא גם ידע והכוונה מדויקת.

אם אתה או מי מכם נמצאים בתהליך מימוש הזכויות בתחום הסיעודי או לקראת תחילתו, חשוב שתדעו:

זכאות לתגמולים וגובה הפיצוי
חברות הביטוח, קופות החולים והביטוח הלאומי ישתמשו בכל המשאבים העומדים לרשותם בכדי להוכיח שהם אינם חייבים לשלם את מה שמגיע לכם מכח הוראות הפוליסה והחוק. לצורך כך הם ישלחו אתכם למומחים מטעמם שהם משלמים את שכרם-  כאשר לרוב תוצאות בדיקתם ידועות מראש…  במקביל הם גם יבצעו בדיקות גלויות וסמויות על מעשיכם באמצעות חוקרים  והכל-  כדי למנוע מכם לקבל את מה שמגיע לכם!

ידע שווה כסף
אנו מאמינים כי מצוי כל הזכויות המגיעות לכם תלוי קודם כל בידע שלכם ובהכנה טובה לקראת הליך התביעה מול חברת הביטוח, קופת החולים או הביטוח הלאומי. כמי שמטפלים מדי יום ביומו בעשרות תביעות סיעוד ומקרי סיעוד, אנו יודעים ומכירים את השפעת המעורבות שלנו בתהליך עבור הלקוח.

התנהלות נכונה חוסכת זמן ומאמץ
צריך לדעת היטב איך להתנהל מול המבטחות, אילו מסמכים לצרף, מה לכתוב, איך לתאר מצב מסוים, מה להדגיש, האם יש צורך לצרף חוות דעת של מומחה וכיוצ"ב. לשם כך אנו סבורים כי הנכם זכאים להיות מיוצגים באופן מקצועי, מהימן ומנוסה בעל ניסיון רב ומוכח במקרים סיעודיים ובתביעות סיעוד.

מהירות טיפול
זמן שווה כסף ובמקרים סיעודיים הוא יכול לא רק לשפר משמעותית את איכות החיים – אלא אף להצילם. לאחר פגישה ראשונה ללא עלות בביתכם או במשרדנו, נפעל באופן מידי לאיתור כל המידע והחומר הרלוונטי להגשת התביעה.

גובה הפיצוי
מהירות עבודתנו איננה גורעת מההקפדה על זכויותיכם הכלכליות! אנו נדאג ונעשה כל מאמץ להבטיח כי חברת הביטוח ו/או קופת החולים ו/או הביטוח הלאומי ישלמו לכם את הפיצוי או התגמול או ההטבה המגיעה לכם ונאפשר לכם לממש את כל הזכויות העומדות לכם כנגד גופים אלה.

אנחנו יכולים לסייע לך בכל נקודת זמן!

חשוב לנו לתת מענה כולל ומלא לכל לקוח ולקוח, לכן אנחנו מזמינים אותך למשרדנו לפגישה ראשונה ללא כל תשלום או התחייבות. בפגישה נכיר ונלמד את המקרה ונבדוק איך אנחנו יכולים לעזור ולסייע במימוש הזכויות.

במידה ומצבכם אינו מאפשר לכם לצאת מהבית או קיים קושי ממשי בעניין, אנו נגיע אליכם ונקיים את הפגישה אצלכם וזאת ללא כל עלות.

יצירת קשר-

באמצעות האתר

טלפון: 076-8845402

פקס: 076-8845401

info@osl.co.il

לתקצירי מקרים בהם טיפל משרדנו ולמדריך מקוצר-

https://sternberg-law.co.il/?p=802

https://sternberg-law.co.il/?p=868

https://sternberg-law.co.il/?p=846

https://sternberg-law.co.il/?p=839

 

 

 

 

 

צור קשר
x

נשמח לענות על כל שאלה

076-8845402
שלח