ראשי אודות תחומי עיסוק עדכוני פסיקה יצירת קשר
כללי
חזרה

מדריך תביעות סיעוד

למרבה הצער, כאשר אנו, המבוטחים, מגיעים למצב סיעודי, חברות הביטוח, קופות החולים והביטוח הלאומי, אינם ממהרים לשלם לנו את תגמולי הביטוח ולהעניק לנו את ההטבות ואת העזרה המגיעה לנו.
אין ספק כי בכדי למצות את הזכויות בתחום, נדרש לא רק כוח נפשי, אלא גם ידע והכוונה מדויקת.
אם אתה או מי מכם נמצאים בתהליך מימוש הזכויות בתחום הסיעודי או לקראת תחילתו, חשוב שתדעו:

זכאות לתגמולים וגובה הפיצוי- 
הביטוח הלאומי וחברות הביטוח  ישתמשו בכל המשאבים העומדים לרשותם בכדי לבדוק אם הם צריכים ים לשלם את מה שלדעתכם מגיע לכם מכח הוראות הפוליסה והחוק. לצורך כך הם ישלחו אתכם לבדיקה אצל מומחים מטעמם, כאשר במקרים רבים הבדיקה תתבצע בביתכם. מניסיוננו נוכחנו לדעת, פעם אחר פעם, כי בדיקתכם ע"י אותם מומחים והערכתם הכתובה (חוות דעת) שניתנת לאחר מכן, מהווים משקל מכריע בהחלטת המבטח האם לקבל את התביעה שהגשתם או לדחותה.
המלצתנו: יש לדאוג לכך כי בבדיקה תציגו למומחה את כל החומר הרפואי ורצוי שתהיו מלווים  בעורך דין שיעמוד על זכויותיכם ויוודא כי המומחה (רופא או אח)  רושם ובודק את כל מגבלותיכם. בד בבד, חשוב להתכונן לבדיקות שמבצעות המבטחות באמצעות חוקרים; אלו יעקבו אחריכם באופן גלוי וסמוי ורצוי לקבל הכוונה כיצד לזהותם וכיצד להשיב (או לא להשיב) לשאלותיהם באופן שיגן על זכויותיכם באופן המרבי.

 ידע שווה כסף-
אנו מאמינים כי מצוי כל הזכויות המגיעות לכם תלוי קודם כל בידע שלכם – על כן כל לקוח במשרדנו זוכה להכוונה צמודה לקראת הליך התביעה מול חברת הביטוח, קופת החולים או הביטוח הלאומי. כמי שמטפלים מדי יום ביומו בעשרות תביעות סיעוד ומקרי סיעוד, אנו יכולים להעיד בבטחה כי מעורבות של עורך דין בהליך יכולה להיות כל ההבדל בין קבלת התביעה לבין דחייתה.
התנהלות נכונה חוסכת זמן ומאמץ. צריך לדעת איך להתנהל לפני הגשת התביעה – מומלץ לאתר ולאסוף מבעוד מועד את כל התיעוד הרלוונטי לרבות החומר הרפואי וכל מסמך אחר היכול להעיד על המצב התפקודי.  אחר כך יש להחליט אילו מסמכים לצרף, מה לכתוב, איך לתאר מצב מסוים ומה להדגיש; בנוסף מומלץ לצרף לכל פניה העוסקת ברפואה גם חוות דעת של מומחה בתחום השיקום והסיעוד אשר יתמוך בעמדתכם. לשם כל האמור ראוי שתקבלו לויי צמוד מגורם מקצועי ובעל ניסיון רב ומוכח במקרים סיעודיים ובתביעות סיעוד.

מהירות הטיפול
זמן שווה כסף ובמקרים סיעודיים הוא יכול לא רק לשפר משמעותית את איכות החיים – אלא אף להצילם. לאחר פגישה ראשונה ללא עלות בביתכם או במשרדנו, אנו נפעל באופן מידי לאיתור כל המידע והחומר הרלוונטי להגשת התביעה. לאחר מכן נפעל במהירות המרבית להכנת התביעה והגשתה לערכאה המשפטית המתאימה. מניסיוננו, במרבית המקרים, זמן קצר לאחר הגשת התביעה אנו מצליחים להשיג עבור לקוחותינו את הכספים והזכויות המגיעות להם.

גובה הפיצוי-
מהירות עבודתנו איננה גורעת מההקפדה שלנו על זכויותיכם ועל זכאותכם לתגמולים מלאים – ואנו נדאג ונעשה כל מאמץ להבטיח כי המבטחות ישלמו לכם את הפיצוי המגיע לכם.. חשוב שתדעו כי הליך מיצוי הזכויות בתחומי המשפט והביטוח בפרט מורכב ודורש תיאום, טקטיקה ואסטרטגיה נכונה – מנסיוננו, דווקא בעת מקרה הביטוח, עת המבוטח חולה או נמצא בצרה, מנסות המבטחות להתפשר עימו על פיצוי נמוך מהרגיל. אנו ממליצים לפיכך לפנות אל משרדנו לפני כל פניה אל מבטחת ולהתייעץ עם אחד מעורכי הדין של משרדנו – וזאת ללא כל תשלום מראש.

אנחנו יכולים לסייע!
צרו קשר טלפוני עם משרדנו לצורך שיחה או קביעת פגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות. בפגישה נכיר ונלמד את המקרה ונבדוק איך אנחנו יכולים לעזור לכם במימוש הזכויות.
חשוב שתדעו: במידה ומצבכם אינו מאפשר לכם לצאת מהבית, אנו נגיע אליכם ונקיים את הפגישה אצלכם במקום שנוח ומתאים לכם ביותר.

לעיונכם תקצירי מקרים שטופלו במשרדנו:

שוב חברת הביטוח גוררת את התובע למצב על סף ייאוש – עד להתערבות משרדנו וסגירת התיק תוך 3 חודשים בלבד!

https://sternberg-law.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%97-%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%94-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%93-%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%A9/

כללי

ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה – לא מה שחשבתם…

ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה – לא מה שחשבתם…

החל משנת 2008 בעקבות צו הרחבה לפנסיית חובה, מחויבים המעסיקים במדינה לבטח את כלל העובדים בהסדר פנסיוני הכולל, בין השאר, כיסוי למקרה של אי כושר עבודה. עוד קודם לכן רבים מהעובדים בוטחו בביטוח שכזה, אך מאז צו ההרחבה הביטוח הפך לחובה ולא לזכות שעד אז לא כולם נהנו ממנה.

זה יכול היה להסתיים בקלות בדחייה ובחוסר כל..

זה יכול היה להסתיים בקלות בדחייה ובחוסר כל..

תקציר מקרה חשוב של עצמאית שטופל במשרדנו-   שירה, בת 56, בהשכלתה ומקצועה מנהלת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני. שירה עבדה מתחילת הקריירה שלה מתוך בחירה כפרילנסרית מתוך רצון להתפתח וללמוד התנהלות ארגונים בגדלים ובתחומי עיניין שונים. בעשור האחרון עבדה בחברת ביוטק גדולה כיועצת חיצונית. חברת הביוטק הייתה הלקוח המרכזי והגדול של שירה, מלבדה נתנה ייעוץ […]

תיאום פגישת יעוץ

076-8845402
שלח